Licealiada w siatkówce plażowej

24 maja na obiektach sportowych MOSiR Radzionków „Księża Góra” odbyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej juniorek i juniorów. Bezkonkurencyjni byli zawodnicy Sempy Michał Szołtysek IIIc i Artur Ziaja IIIb, którzy wygrali wszystkie spotkania i zdobyli mistrzostwo powiatu tarnogórskiego. Trochę gorzej poszło naszym dziewczętom Patrycji Gnielczyk IIIb i Natalii Szlązok IIb, które uplasowały się na V miejscu w powiecie. Chłopcy dzięki wygranej wywalczyli awans na turniej finałowy Wojewódzkiej Licealiady, który odbył się 11 czerwca w Dąbrowie Górniczej. Mimo dużego zaangażowania i poświęcenia podczas rozgrywanych spotkań w temperaturze powietrza ponad 30 stopni celsjusza uczniowie Sempy Michał Szołtysek IIIc i Szymon Mazur IIIb zdobyli XIII miejsce w województwie śląskim. Gratulujemy.