Losy absolwentów

Drodzy Absolwenci i Grono Profesorskie!

W 2018 roku mija 95-lecie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Z tej okazji pragniemy zorganizować uroczystość- Jubileusz Szkoły, na który mamy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów , grono profesorskie oraz sympatyków naszej szkoły. Planowany termin uroczystości to 12 i 13 października 2018 roku.

Z tej okazji piszemy książkę o pamiętaniu… Prosimy absolwentów oraz emerytowanych nauczycieli Liceum o włączenie się w przygotowanie publikacji wypełniając formularz elektroniczny poniżej. 

 
  1. Szkoła rozbudziła we mnie zamiłowanie do nauk przyrodniczych i ścisłych – pasja nauczycieli, wspólne rajdy w góry i czasami niestandardowe podejście do przedmiotu wyzwoliły we mnie chęć do kontynuowanie tych treści. W 2003r. ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Geografia Społeczno-Ekonomiczna w katedrze Zagospodarowania Społecznego. Obecnie prowadzę biuro nieruchomości, które powstało z miłości do przestrzeni miejskiej. Ze względów rodzinnych mieszkam obecnie w Łodzi, ale do Tarnowskich Gór wracam zawsze jak do domu.

  2. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Opolu, kierunek filologia polska, specjalność nauczycielska oraz studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej o kierunku oligofrenopedagogika. Pracuję jako nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Strzebiniu.

  3. Agnieszka Stankiewicz -ukończyłam Wydział Romanistyki na Uniwersytecie Ślaskim, oraz Międzynarodową Szkołę Nauk Politycznych, pracuję w dziale eksportu-(Francja, kraje Beneluksu) międzynarodowej firmy.
    Jestem mamą dwójki chłopców Łukasza i Tomasza.

Dodaj wpis

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Upubliczniona zostanie jedynie treść wpisu oraz imię i nazwisko.
Pozostałe dane będą dostępne tylko dla uprawnionych osób.