Licealiada w siatkówce plażowej

Dnia 24 maja br. na obiekcie sportowym Unii Strzybnica odbyła się Licealiada w siatkówce plażowej juniorek i juniorów. 

Nasze zawodniczki w składzie: Natalia Kansy 2b, Justyna Jończy 2b, Agnieszka Krysiak 1e w pierwszej rundzie pokonały Salezjanki, a następnie wygrały z Gastronomikiem. Ćwierćfinał dziewczyny wygrały z Sorboną, a w półfinale pokonały LO z Radzionkowa. W finale ponownie spotkały się z Gastronomikiem, pomimo bardzo wyrównanej gry nasze zawodniczki zajęły II miejsce w powiecie tarnogórskim.

Chłopcy w składzie: Krzysztof Sołtysik 2e, Andrzej Urbańczyk 2e, Denis Miara 3f w rundzie pierwszej pokonali Gastronomik, w ćwierćfinale zwyciężyli ze Staszicem. W półfinale niestety przegrali z Chemikiem, ale w spotkaniu o III miejsce ponownie pokonali Staszica.