Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Dnia 27 października br. w Salezjańskim Ośrodku Szkolno Wychowawczym odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 10 szkół.
     Walka była bardzo zacięta, ale "Nasi" jak zwykle dali radę. Dziewczyny nie dając żadnych szans przeciwniczkom zdobyły I miejsce.W kategorii chłopców walka o podium trwała do ostatniej chwili.Rozgrywki chłopcy ukończyli zajmując II miejsce w powiecie, ale warto zaznaczyć, że do zwycięstwa zabrakło im jedynie 0,5 punktu. Również w klasyfikacji indywidualnej najwyższe miejsca na podium należały do nas. W kategorii juniorek I miejsce zdobyła Sylwia Sołtysik, a zaraz za nią na II miejscu uplasowała się Patrycja Mika. Natomiast wśród chłopców I miejsce zdobył Mateusz Matejczyk. Zdobywając I miejsce dziewczyny awansowały do dalszych – rejonowych – rozgrywek, które odbędą się 6 listopada. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!