Mistrzostwa Rejonu Tarnogórsko – Lublinieckiego w Tenisie Stołowym

Dnia 6 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu Tarnogórsko – Lublinieckiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział 4 drużyny – 2 męskie i 2 żeńskie – zwycięzcy powiatu Tarnogórskiego i Lublinieckiego. Celem zawodów było wyłonienie mistrzów rejonu, którzy będą naszymi reprezentantami na zawodach wojewódzkich w Sosnowcu. W sumie rozegranych zostało 18 meczy (po 9 wśród chłopców i dziewczyn). Naszą szkołę reprezentowały Mistrzynie Powiatu Tarnogórskiego – Sylwia Sołtysik, Patrycja Mika i Dominika Pyka. Dziewczyny bez problemu pokonały swoje rywalki z Lulińca, zajmując tym samym I miejsce w rejonie. Gratulujemy i życzymy powodzenia na finałach wojewódzkich, które odbędą się w Sosnowcu 18 listopada br.