Zwolnieni z teori

Zwolnieni z Teorii jest to platforma dla licealistów i studentów do tworzenia własnych projektów społecznych, które poprawią otoczenie, a przy okazji można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, poznać ciekawych ludzi i zdobyć międzynarodowe certyfikaty.
Zwolnieni z Teorii są dla każdego, kto chce zdobyć doświadczenie w realizowaniu własnych pomysłów, dostać się na zagraniczne studia czy zdobyć lepszą pracę. Nasi uczniowie zdecydowali się podjąć wyzwanie i rozpoczęli własne projekty. Dominika Gawlik z klasy 1b, Julia Turek z klasy 1a oraz Julia Szczygieł z klasy 1b zajęły się reklamą społeczną z Ekologii i Natury, która uświadamia jak zwiększa się ślad węglowy i w jaki sposób możemy starać się go zmniejszyć. Natomiast Wiktoria Langusz z klasy 1b wraz z koleżanką z innego liceum rozpoczęły projekt pt. Zielony zakątek, który ma na celu uświadomić młodzież o skutkach wyniszczania terenów zielonych. Gorąco kibicujemy uczestnikom oraz czekamy na kolejne zgłoszenia, bo naprawdę warto.
Więcej szczegółów i informacji znajdziecie na stronie www.zwolnienizteorii.pl oraz u nauczyciela wychowania fizycznego Joanny Słodczyk.