Turniej w Badmintona

23 i 24 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie. W turnieju wzięło udział 18 dziewcząt i 12 chłopców, wyrównane pojedynki wyłoniły najlepsze zawodniczki i zawodników. Z pośród dziewcząt Barbara Kołtowskaz klasy 3D obroniła zdobyte w zeszłym roku pierwsze miejsce, a drugie miejsce utrzymała Aneta Ogiolda z klasy 3C, natomiast trzecie miejsce zajęła Milena Kluszewska z klasy 2f.

W męskim finale spotkali się Beniamin Warmuszok z klasy 2B i Michael Jaworek z 3C, gdzie Beniamin odniósł zwycięstwo, a trzecie miejsce wywalczył sobie Mateusz Wierzejski z klasy 3D.

25 październikareprezentanci naszej szkoły wzięli udziałw Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego szkół średnich w Badmintonie. W Kategorii Juniorek bezkonkurencyjne okazały się nasze dziewczyny, wygrały turniej i tym samym obroniły zdobyty w zeszłym roku tytuł Mistrzyń Powiatu. W finale zmierzyły się z drużyną z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich wygrywając zdecydowanie 3:0. Natomiast w kategorii juniorów chłopcy uplasowali się na trzeciej pozycji, również wygrywając w decydującym meczu z liceum z Radzionkowa 3:0

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy udanego startu na szczeblu rejonowym.