Konkurs „Elektronika – by żyło się łatwiej”

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność poinformować, że podobnie jak w zeszłym roku organizujemy konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki, automatyki lub informatyki p.t.: „Elektronika – by żyło się łatwiej”. Zeszłoroczna edycja konkursu pokazała, że są Państwo wspaniałymi pedagogami, bo nie tylko uczycie, ale również rozwijacie w podopiecznych pasje, które zaowocowały niezwykle udanymi projektami.

Proszę o zachęcenie swoich podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie również w tym roku. W załączniku przesyłam dokumenty konkursowe – ogłoszenie oraz regulamin. Tak jak w zeszłym roku wszelkie informacje będą pojawiać się na stronie http://konkurs.iele.polsl.pl. Ze strony można również pobrać plakat konkursowy i udostępnić go swoim uczniom:

http://iele.polsl.pl/ie3/index.php?option=com_attachments&task=download&id=48

Gdyby byli Państwo zainteresowani otrzymaniem papierowej wersji plakatu w formacie A2, to proszę o zwrotną informację z podaniem adresu szkoły.

Jeszcze raz gratuluję Państwu wspaniałych podopiecznych, którzy w edycji 2017/18 zaskoczyli nas bardzo wysokim poziomem inżynierskim prezentowanych prac. Liczymy na niegorsze projekty w obecnej edycji.

Przy okazji informujemy, że Państwa dane kontaktowe otrzymaliśmy w ramach procedury rejestracji projektów w edycji 2017/18 konkursu. Gdyby nie życzyli sobie Państwo otrzymywać wiadomości związanych z konkursem – prosimy o informację zwrotną. Wówczas niezwłocznie usuniemy Państwa adresy z naszej bazy.

W imieniu organizatorów

Andrzej Malcher

Tel. 32 237 18 45