ZARYS OBCHODÓW JUBILEUSZOWYCH

Jubileusz 100-lecia szkoły obchodzimy w ciągu 2 dni- 19 października 2023 r świętuje cała społeczność szkolna a 20 października 2023r zapraszamy do świętowania zaproszonych gości, absolwentów i sympatyków szkoły według następującego planu:

  1. godz. 9.00- uroczysta jubileuszowa msza św w kościele Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach (KONWIKT) odprawiana przez księży-absolwentów szkoły i księży uczących religii z oprawą przygotowaną przez absolwentów i uczniów szkoły.
  2. godz. 10.30- Gala Jubileuszowa w Tarnogórskim Centrum Kultury połączona z poczęstunkiem w holu TCK
  3. od godz. 14.00 możliwość zwiedzania szkoły, w której przygotowaliśmy wystawy i stoiska jubileuszowe ,filmy oraz poczęstunek.

Zapraszamy do Muzeum Tarnogórskiego , którego pracownicy (absolwenci ILO) we współpracy z innymi absolwentami i pracownikami szkoły, przygotowali piękną wystawę przedstawiającą historię szkoły pisaną okiem ucznia, nauczyciela i archiwalnych dokumentów.

Jeżeli ktoś z absolwentów uczestniczących w gali jubileuszowej potrzebuje zapewnienia przejazdu z kościoła do TCK to prosimy poinformować sekretariat szkoły do 16 października 2023 r. (322852845)

Informujemy, że ze względu na ograniczona ilość miejsc na sali widowiskowej nie przyjmujemy już wpłat na galę jubileuszową. Prosimy zapisywać się jedynie na listę rezerwową. Wszelkie wpłaty są odsyłane do adresata.

Do zobaczenia!