Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

07 października na obiekcie sportowym MOSiR- u Radzionków na Księżej Górze rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu i Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów była szkoła I LO im. S. Sempołowskiej oraz MOSiR Radzionków. W zawodach wzięło udział 13 drużyn. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 6 x 800 m (dziewczyny) oraz 6 x 1200 m (chłopcy). Nasze dziewczyny uplasowały się na IV miejscu, natomiast chłopcy zajęli trzecie miejsce.
Skład reprezentacji szkoły: Maja Klabis 2b, Martyna Plotecka 3b, Natalia Rybok 3e, Karolina Musiał 3f, Nicola Broncel 4f, Michalina Przybylska 4f, Julia Figlus 4h, Dominika Hewig 4i (dziewczyny) oraz chłopcy: Bartosz Gałuszka 1c, Jakub Bereska 3d, Gabriel Nolewajka 3g, Jakub Hadera 3e, Kacper Basan 4g, Piotr Gabryś 4g.

Wyniki:
Kat. dziewcząt: I miejsce: II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach, II miejsce: Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, III miejsce: Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.

Kat. Chłopców: I miejsce: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków, II miejsce: II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach, III miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach.