Nauczanie zdalne

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii zostało wprowadzone nauczanie zdalne. W naszej szkole będziemy korzystać głównie z Librusa, choć na przedmiotach, które tego wymagają stosowane będą także inne platformy. Oczywiście wciąż będziemy także pracować w oparciu o e-podręczniki.
W związku z tym bardzo prosimy uczniów o częste logowanie się do dziennika elektronicznego i czytanie wiadomości.  Po zalogowaniu w zakładce zaplanowane lekcje będziecie widzieć materiały dla Was na daną lekcję.  W panelu “zadania domowe”, będą zamieszczane zadania, w przypadku których odpowiedzi lub rozwiązania trzeba będzie wysłać do nauczyciela. Ponadto prosimy o odczytywanie wszelkich wiadomości, bo będzie to dla nas potwierdzenie Waszej aktywności. Oczywiście w razie pytań, czy wątpliwości zawsze możecie napisać wiadomość do nauczyciela.

Uwaga!
Uczniowie, którzy nie potrafią się zalogować mogą poprosić rodziców o wygenerowanie hasła z panelu rodzica w Librusie (menu górne -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia) lub wysłać prośbę o login i hasło na adres sekretariat@sempa.pl podając swoje imię, nazwisko i klasę. Informację o sposobie i terminie odbioru hasła otrzymacie mailem zwrotnym z sekretariatu.