Jarmark karnawałowy

W piątek 26 stycznia odbył się po raz kolejny w naszym liceum jarmark karnawałowy, organizowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Brali w nim udział uczniowie klas pierwszych oraz drugich. Każda klasa reprezentowała inny kraj.  Uczniowie poprzez dekoracje i  wspaniałe, słodkie oraz słone przysmaki starali się  przybliżyć nam następujące państwa:

Ia – Szkocja

Ib – Tajlandia

Ic – Hawaje

Id- Hiszpania

Ie- Włochy

IIa- Rosja

II b – Dania

IIc – Turcja

IID – Meksyk

IIe – USA

Nie zabrakło również tańców i dobrej zabawy.  Pieniądze uzyskane ze sprzedaży  potraw zostaną przekazane na zakup  drukarki dla uczniów lub/i  tablic edukacyjnych. W drodze głosowania wybrano 3 najlepsze stoiska: (IID- Meksyk, IIe USA oraz IIc –  Turcja). Klasy te w nagrodę będą sobie mogły wybrać  dzień bez pytania. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz nauczycielom za wyrozumiałość i  umożliwienie uczniom udziału w jarmarku.