Sukces goni sukces – kolejne medale naszych sportowcówi

W czwartek, 1 października 2015 roku na obiektach sportowych II LO w Tarnowskich Górach i stadionie Gwarek odbyły się Mistrzostwa Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego oraz rejonu lubliniecko-tarnogórskiego.
Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały: Małgorzata Kowalska, Dominika Watoła, Marta Hyla, Lisiak Zuzanna, Weronika Swoboda, Maria Tomala, Patrycja Kulawik, Aleksandra Liszka, Agnieszka Jędrek, Maria Polec, Kinga Graczyk, Karolina Stachowicz, Katarzyna Siwiec, Natalia Kansy, Dominika Pyka.

 

Męską drużynę tworzyli: Szymon Miszczak, Przemek Wylężek, Kamil Siegel, Wojciech Łukasik, Przemek Michalski, Łukasz Pakuła, Mateusz Pasek, Marcin Mróz, Tomasz Myrcik, Daniel Dressler, Karol Wiszczyk, Rafał Lipiński, Paweł Ćwieląg, Wojciech Grychnik, Kevin Szołtysik.

Na szczególne wyrazy podziwu zasługują: Małgorzata Kowalska; Mistrzostwo Powiatu w biegu na 100 metrów, Marta Hyla; Mistrzostwo Powiatu i rekord szkoły w skoku w dal i Wojciech Łukasik; II miejsce w powiecie w biegu na 400 metrów.

     Nasi uczniowie podtrzymali świetną formę z Biegu Sedlaczka, zdobywając II miejsce w klasyfikacji dziewcząt i III miejsce w klasie chłopców. Te rezultaty pokazują, że uczniowie naszego liceum są w dobrej kondycji fizycznej i potrafią godnie reprezentować naszą szkołę na arenie powiatowej. Tak dobre wyniki zasługują na nasz poklask i dają nadzieję na udany rok naszych sportowców, u których zapał zdaje się nie gasić, co pokazują swoim zaangażowaniem w występach na arenie międzyszkolnej. Gratulujemy, dziękujemy naszym reprezentantom i optymistycznie patrzymy w przyszłość. Jest dobrze, ale z pewnością będzie lepiej!

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Pełna foto relacja znajduje się w zakładce

« powrót