Sempa na podium

Tegoroczna rywalizacja w piłce siatkowej juniorek rozegrała się między ośmioma tarnogórskimi szkołami. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rozegrano zawody systemem “każdy z każdym”. W grupie A do finału przeszły dwie szkoły: Ekonomik i LO Radzionków. Sempa trafiła do grupy B, a naszymi przeciwnikami byli: Chemik, Salezjanie i Budowlanka. Wygrywając z Salezjanami i Budowlanką w setach po 2:0, zapewniliśmy sobie miejsce w finale.
Turniej finałowy odbył się 14 lutego w hali sportowej TG i rozpoczął się spotkaniem Sempa – Ekonomik. Nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rywala, przegrywając 0:2. Natomiast w meczu o trzecie miejsce, to my pokonaliśmy w dwóch setach LO Radzionków, zajmując trzecie miejsce w turnieju