Z dumą ogłaszamy, że wszyscy nasi tegoroczni absolwenci zdali egzaminy ustne! Przełamaliście stres i pokazaliście klasę. Jesteśmy z Was ogromnie dumni! Teraz czas na chwilę oddechu. Pierwszy krok za Wami, a my ze spokojem czekamy na lipcowe wyniki egzaminów pisemnych. Na pewno będą równie wspaniałe! Gratulacje dla Was oraz dla nauczycieli, którzy wspierali Was na Czytaj dalej






