Rekrutacja do klasy dwujęzycznej

Drodzy Kandydaci!

Jeśli planujecie lub rozważacie naukę w klasie dwujęzycznej to przypominamy, że do 2 czerwca do godziny 15:00 w Waszej deklaracji musi się pojawić klasa 1e, czyli klasa dwujęzyczna. Po tym terminie możliwość wyboru klasy dwujęzycznej zostanie zablokowana i nie będzie można jej dodać do swojej deklaracji, pozostanie natomiast możliwość zmiany kolejności dokonanych wcześniej wyborów (w tym klasy dwujęzycznej).