Nasza szkoła w tym roku wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla misji IGNIS.
Udział w programie był dla naszej społeczności wyjątkową okazją do poszerzenia wiedzy o kosmosie, nowoczesnych technologiach oraz polskich osiągnięciach w dziedzinie nauki i astronautyki.
Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak inspirującym przedsięwzięciu oraz zdobywania nowych doświadczeń.
