Podziękowania dla I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Sempołowskiej

Nasza szkoła w tym roku wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla misji IGNIS.

Udział w programie był dla naszej społeczności wyjątkową okazją do poszerzenia wiedzy o kosmosie, nowoczesnych technologiach oraz polskich osiągnięciach w dziedzinie nauki i astronautyki.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak inspirującym przedsięwzięciu oraz zdobywania nowych doświadczeń.

Screenshot