Nasi uczniowie w nagraniach dla wydawnictwa Nowa Era!

Dnia 14.05.2026 uczniowie klasy 2b razem z panią Małgorzatą Dworzyńską wzięli udział w nagraniach dla Wydawnictwa Nowa Era

Przez ostatnie miesiące nasi uczniowie korzystali ze SMARTbooka z geografii, a dziś mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami przed kamerą. Opowiadali m.in. o sytuacjach, w których SMARTbook szczególnie pomógł im w nauce, wskazywali jego największe zalety oraz zastanawiali się, czy chcieliby korzystać z takiego rozwiązania również na innych przedmiotach.

Nie zabrakło także szczerych opinii i odpowiedzi na pytanie, czy SMARTbook rzeczywiście daje więcej możliwości niż tradycyjny podręcznik.

To było ciekawe i wartościowe doświadczenie, a dla naszych uczniów również okazja do zaprezentowania własnych opinii i refleksji na temat współczesnej edukacji.