Mamy to! 100% sukcesu na maturach ustnych!

Z dumą ogłaszamy, że wszyscy nasi tegoroczni absolwenci zdali egzaminy ustne! Przełamaliście stres i pokazaliście klasę. Jesteśmy z Was ogromnie dumni!

Teraz czas na chwilę oddechu. Pierwszy krok za Wami, a my ze spokojem czekamy na lipcowe wyniki egzaminów pisemnych. Na pewno będą równie wspaniałe!

Gratulacje dla Was oraz dla nauczycieli, którzy wspierali Was na tej drodze! 

Na koniec matur – trochę wspomnień.