Dziękujemy wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły za udział w akcji Pola Nadziei, wspierającej Hospicjum w Tarnowskich Górach. Uczestnicy tego wydarzenia, zbierali pieniądze, a w zamian rozdawali żonkile, jako symbol wiosny. Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły za udział w akcji Pola Nadziei, wspierającej Hospicjum w Tarnowskich Górach. Uczestnicy tego wydarzenia, zbierali pieniądze, a w zamian rozdawali żonkile, jako symbol wiosny. Dziękujemy!