Bieg Sedlaczka

Udany występ uczniów I LO im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach.Dnia 8 września 2023r. w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach odbył się XIX Bieg Sedlaczka.W imprezie uczestniczyły szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z Powiatu Tarnogórskiego. Jak co roku do rywalizacji przystąpili również uczniowie naszej szkoły, którzy mieli do pokonania dystans 1000 m. – dziewczęta i 1800m. – chłopcy. Nasi reprezentanci w punktacji drużynowej spisali się bardzo dobrze, zajmując w kategorii dziewcząt II miejsce , a w kategorii chłopców III miejsce.🏆

Naszą szkołę reprezentowali:

 

DZIEWCZĘTA:

1. Natalia Włodarczyk,

2. Natalia Rybak,

3. Maja Klabis,

4. Martyna Plotecka,

5. Agata Gozdek,

6. Daria Kocurek,

7. Agnieszka Głąb.

 

CHŁOPCY:

1. Jan Kochel,

2. Jakub Bereska,

3. Tomasz Walosczyk,

4. Gabriel Nolewajka,

5. Bartosz Gałuszka,

6. Karol Wojewodzic.