Olimpiada Zwolnieni z Teorii – nagroda Brązowy Wilk – najlepszy projekt w szkole.

Miło jest mi poinformować, iż jeden z wielu projektów społecznych w naszym liceum został ukończony, a także uhonorowany nagrodą Brązowego Wilka, jako najlepszy projekt w szkole.

Olimpiada Zwolnieni z Teorii to przedsięwzięcie, które łączy w sobie rozwój osobisty oraz pogłębia umiejętności współpracy w zespole, wytrwałość, zgranie w grupie oraz dotrzymywanie terminów, tak ważne na współczesnym rynku pracy.

 21 kwietnia 2023 roku odbyła się w Warszawie finałowa gala Olimpiady Zwolnieni Z Teorii, której celem jest przeprowadzenie przez uczniów projektu, który w realny sposób przyczyni się do zmiany świata na lepsze. Podczas finału przyznawane były nagrody za najbardziej wyróżniające się projekty – Złote, Srebrne oraz Brązowe Wilki.

 W naszej szkole został przyznany Brązowy Wilk projektowi “śniaTANIE”, który stworzyły dwie uczennice klasy 3c – Emilia Fornal i Dominika Skwara oraz uczennica klasy 4a Salezjańskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego – Natalia Zdrzałek. Projekt ten realizowany był w formacie reklamy społecznej i opierał się na zachęcaniu ludzi do poprawy jakości swojego życia poprzez codzienne spożywanie obu śniadań. Dziewczyny pozyskały aż 108 880 beneficjentów oraz jednego partnera, zdobywając łącznie 3653 punktów.

 Jest to spore osiągnięcie, realizowane przez cały rok szkolny oraz uwieńczone sukcesem. Serdeczne gratulacje !