Spotkanie z rodzicami

Dyrekcja szkoły zaprasza rodziców uczniów klas 1,2 i 3 na spotkanie z rodzicami w dniu 29 września 2022 r o godz. 17.00.  W tym dniu cała społeczność szkolna organizuje wielką zbiórkę charytatywną na zakup szafek szkolnych dla uczniów klas 1 i 2.  Przed każdą sala lekcyjną zorganizowane będzie stoisko ze smakołykami przygotowanymi przez uczniów danej klasy, na “Strefie relaksu uczniowskiego” swoje stoiska przygotowuje  Samorząd szkolny, w auli szkolnej prezentować będą się uczniowie utalentowani artystycznie a w innych miejscach szkoły organizacje szkolne. W każdym z tych miejsc będzie można wspierać finansowo nasz główny cel- zakup szafek szkolnych.  Zapraszamy do włączenia się  już od 16.30 oraz po spotkaniu w klasach.

Od trzech lat Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym stara się wyposażyć szkołę w szafki uczniowskie jednak koszt zakupu tych szafek corocznie jest większy- aktualnie zakup modułu dla 6 uczniów to koszt ok. 1700,00 zł. Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy i do zobaczenia!

Informujemy również, że za szkołą od ul. Cebuli, na miejscu placu targowego będzie można zaparkować w dniu spotkania z rodzicami. Bramka na teren boiska szkolnego będzie otwarta.