Dzień dobry, Nazywam się Julian Wąsek i jestem 18 letnim założycielem Szkoły 2.0 (https://www.szkola20.com). Naszą organizację mogą kojarzyć Państwo z ostatniego badania, które prowadziliśmy- Raport o stanie zdrowia psychicznego uczniów. Ocena zmian w wyniku pandemii COVID-19. Pisały o nim ogólnopolskie media oraz wniósł on wiele do debaty publicznej. https://wyborcza.pl/7,75398,26944993,uczniowie-zrobili-sondaz-o-swojej-kondycji-psychicznej-nie.html https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/raport-o-stanie-zdrowia-psychicznego-uczniow-podczas-nauki-zdalnej/lxlne2x https://tvn24.pl/polska/szkola-w-dobie-pandemii-raport-o-stanie-zdrowia-psychicznego-uczennic-i-uczniow-wspolzalozyciele-szkoly-20-komentuja-wyniki-badan-5073728 Dzisiaj rozpoczynamy prace nad Czytaj dalej