Sempa w „Pytaniu na Śniadanie”

Wideo promujące nasze liceum zyskało niezwykłą popularność, która nie tylko nas ogromnie ucieszyła, ale przede wszystkim zaskoczyła! Statystyki tego filmiku na naszym Facebooku robią wrażenie- prawie milion wyświetleń, ponad 12 tysięcy reakcji, prawie 8 tysięcy udostępnień z całej Polski i tysiąc komentarzy!
W sieci pojawiły się artykuły opisujące fenomen sukcesu naszego klipu (m.in na portalach takich jak Onet.pl, gazeta.pl, MamaDu.pl, eDziecko.pl, demotywatory.pl czy Dziennik Zachodni).
Dostaliśmy także zaproszenie do programu Pytanie na Śniadanie! 6.03.2020 p. Aleksandra Pospieszałowska- Skuza wraz z przewodniczącym naszej szkoły- Mateuszem Swobodą (1H), a także z Gosią Gacki (2E) i Gosią Bonk (1A) odwiedzili Telewizję Polską, gdzie wzięli udział w nagraniu. W programie emitowanym na żywo, prowadzonym przez panią Idę Nowakowską oraz pana Łukasza Nowickiego, twórcy klipu opowiedzieli jak wyglądały kulisy powstawania wideo, jakie były reakcje na tak ogromną popularność tego projektu, a także o codziennym życiu w naszej szkole.

Jeśli przegapiliście emisję programu na żywo, możecie go zobaczyć tutaj:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46999201/film-uczniow-i-lo-w-tarnowskich-gorach-podbija-siec?fbclid=IwAR393G9TUznnDjYKxccSELHO_5MN92si-EpVAoVR4DrYQDjOcW5_3gMrilU

Dziękujemy wszystkim za tak wspaniały odbiór naszego przedsięwzięcia, za wszystkie miłe słowa oraz trzymanie kciuków. Takie wspaniałe chwile utwierdzają nas w przekonaniu, że warto działać!