Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego “Fox 2019.”

Z radością informujemy, że w konkursie z języka angielskiego „Fox 2019,” organizowanego przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” oraz Regionalny Osrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku Białej, dwóch uczniów naszej szkoły może pochwalić się zdobyciem wyniku dobrego i bardzo dobrego.

Malina Szkudlarek z kl. I A uzyskała wynik dobry, zajmując I miejsce w powiecie tarnogórskim i 20 w regionie w swojej kategorii wiekowej. Uczennica otrzymała nagrodę w postaci pamięci zewnętrznej.

Natomiast Mikołaj Cieśliczka z kl. II A uzyskał wynik bardzo dobry w konkursie, zajmując I miejsce w powiecie oraz 7 miejsce w regionie w swojej kategorii wiekowej. Uczeń został nagrodzony bonem prezentowym.

Warto się uczyć języków i nieustannie podwyższać swoje umiejętności. Co roku tysiące uczniów przystępują do prestiżowego konkursu językowego „Fox,” który motywuje do szlifowania języka oraz czytania literatury anglojęzycznej. Najlepsi maja szansę na wyjazd na obóz językowy – to świetna forma spędzenia wolnego czasu w wakacje poświęconego zabawie oraz efektywnej nauce w kontakcie z native speaker’ami i rówieśnikami.

Klaudia Borecka-Krzemień