Zorganizowali i wygrali!

Podwójnym sukcesem Sempy zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego w Piłce Ręcznej Juniorek. W tym roku, nasza szkoła była organizatorem tej imprezy i trzeba przyznać, że organizacyjnie spisaliśmy się znakomicie. Zawody odbyły się 07.02.2019 na Hali MOSiR w Radzionkowie. Po zaciętej, ale prowadzonej w duchu fair- play, rywalizacji zwyciężyła drużyna gospodarzy czyli I LO im. Stefanii Sempołowskiej w finale pokonując rywalki ze „Staszica”. Na najniższym stopniu podium stanęły reprezentantki Zespołu Szkół Techninczo -Usługowych, a czwarte miejsce przypadło w udziale Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej. Dzięki staraniom organizatora i hojności sponsorów po zakończonych zawodach każda z drużyn otrzymała nagrody, medale oraz puchary. Podsumowując można powiedzieć, że odnieśliśmy sukces zarówno organizacyjny jak i sportowy, a nasze dziewczęta już niebawem będą reprezentowały powiat w zawodach rangi rejonowej i wojewódzkiej. Nasze liceum reprezentowały : Julia Wiercioch, Oliwia Kęs, Agnieszka Bąk, Agata Langoś, Aleksandra Bańczyk, Karolina Jaźwińska, Monika Rychlewicz, Maja Sarwa, Wiktoria Grzebieluch, Barbara Koltowska, Kinga Lubas, Alicja Krupa, Ania Misiek, Martyna Żbik. Trzymamy kciuki i liczymy na więcej!