oLEANpiada AGH 2019 – II edycja inderdyscyplinarnego konkursu dla szkół średnich o tematyce Lean Management

Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w II edycji konkursu pn. „Oleanpiada”, będącym interdyscyplinarnymi zawodami o tematyce Lean Management, które odbędą się 16 kwietnia 2019 r. w murach Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie!

Tematyka zawodów została oparta o metodologię Lean Management (ang. Szczupłe Zarządzanie), która na co dzień wykorzystywana jest
w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a możliwa jest do zastosowania w wielu innych dziedzinach życia. Udział w Oleanpiadzie daje niepowtarzalną okazję do zgłębienia z naszą pomocą wiedzy z tej dziedziny oraz kolejno sprawdzenie swoich umiejętności z zakresu efektywnego działania zespołowego, rozwiązywania problemów, dostrzegania marnotrawstwa w swoim otoczeniu, lepszej organizacji pracy, a  przede wszystkim kształtowania wytrwałości i systematyki pracy.

W celu zapoznania się ze szczegółowym opisem wydarzenia oraz najważniejszymi informacjami zapraszamy do przeczytania Oferty, jak
Regulaminu załączonych poniżej, a także odwiedzenia fanpage’a na Facebook’u

https://www.facebook.com/events/284659192208760/

Na zgłoszenia połączone z rozwiązaniem case study czekamy w terminie: 11.02 – 01.03.2019 roku, dostępne w postaci formularza pod linkiem:

https://goo.gl/forms/eEv3ugeAfLsEn7qW2