Konkurs ,,Safe data. Video challenge”

Szanowni Państwo,

Już po raz piaty Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o. wraz z Miastem Gliwice angażuje się w obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych, które przypadają co roku na dzień 28 stycznia.

W ramach obchodów przygotowywana jest kampania informacyjna, która ma na celu promocje aktywnej postawy wobec bezpieczeństwa danych osobowych i ochrony prywatności, między innymi podczas korzystania z mediów elektronicznych. Kampania odbywa się pod honorowym patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W ramach kampanii przygotowywane są 2 spoty reklamowe, z których jeden kierowany jest do mieszkańców miast i emitowany na ekranach ledowych w Gliwicach i 8 ekranach zlokalizowanych w największych miastach Polski. Natomiast drugi spot kierowany do uczniów szkół i rozsyłany do wszystkich typów szkół z terenu całej Polski.

W tym roku postanowiliśmy zwrócić się do uczniów szkół średnich oraz studentów z prośbą o zaangażowanie się w przygotowanie spotów.

W związku z powyższym wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach ogłaszamy konkurs Konkursie ,,Safe data. Video challenge na opracowanie spotu reklamowego.

Szczegółowe informacje w załącznikach.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie  www.ssm.silesia.pl