Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie

18 i 22 października odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie. Wyrównane pojedynki wyłoniły najlepsze zawodniczki i zawodników. Z pośród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Barbara Kołtowska 2D, drugie miejsce Aneta Ogiolda 2C, trzecie miejsce Paulina Swoboda 2A. Męskie zawody wygrał Michał Grabowski 3C, drugie miejsce Beniamin Warmuszok 1B i trzecie miejsce Artur Ziaja 3B.

25 i 26 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego szkół średnich w Badmintonie. W Kategorii Juniorek bezkonkurencyjne okazały się nasze dziewczyny, wygrały turniej i tym samym obroniły zdobyty w zeszłym roku tytuł Mistrzyń Powiatu. Chłopcy w kategorii juniorów występując w składzie Michał Grabowski 3C, Michał Szołtysek 3C i Artur Ziaja 3B uplasowali się na trzeciej pozycji.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy udanego startu na szczeblu rejonowym.