Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

11 października na sali gimnastycznej Salezjańskiego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Tenisie stołowym Dziewcząt i Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn żeńskich i 10 męskich.

Naszą szkołę reprezentowali:

Klaudia Franaszczuk z kl. 1c

Julia Tomecka z kl .1c

Estera Razakowska z kl. 1e

Bartosz Żurek z kl. 1e

Jakub Skorupa z kl. 1e

Michael Jaworek z kl. 2c.

W kategorii dziewcząt nasze zawodniczki nie dały żadnych szans rywalkom, wygrywając kolejno wszystkie spotkania zajęły I miejsce w zawodach. Na II miejscu rywalizację zakończył „Gastronomik”, a na III uplasował się ZSKR z Nała Śl..

W kategorii chłopców walka trwała znacznie dłużej. Przegrany mecz z „Kolejówką” przekreślił niestety nasze szanse na zwycięstwo, ale na dalszym etapie chłopcy nie poddali się i już bez porażki dotarli do III miejsca na podium. II miejsce w klasyfikacji chłopców przypadło „Sorbonie” a zwycięstwem mogła się cieszyć „Kolejówka”.

Zwycięskie drużyny: „Sempa” i „Kolejówka” będą reprezentowały nasz Powiat w kolejnym , rejonowym etapie rozgrywek.