W drużynie siła! Uczniowie Sempy pokonali “Królewski Dystans” wspólnymi siłami przebiegając maraton. Ponad 42 km w czasie 2 godziny 57 minut i to w większości pod stromą górę, pokonała nasza drużyna w składzie Aleksandra Krauze, Rafał Dolibóg, Kamil Potempa, Damian Koza i Mateusz Szołtysek podczas Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin. Słynna biegowa impreza rozgrywana w Czytaj dalej
Dzień: 2018-10-22
Jubileusz Sempy juz za nami…
Tyle wzruszeń, pozytywnej energii, ciepłych wspomnień. A wszystko dzięki poczciwej Sempie! Jubileuszowe spotkania absolwentów odbywały się 12 i 13 października 2018r. Uroczyste obchody rozpoczęły się mszą św. w konwikcie, którą celebrowało kilkunastu księży – absolwentów I LO oraz ks. prałat proboszcz Jan Frysz. Następnie wszyscy zaproszeni mieli okazję uczestniczyć w Gali Jubileuszowej w TCK. Podczas Czytaj dalej