Siatkówka plażowa

W  dniu  24  maja  br.  na  obiektach  sportowych  w  Księżej  Górze  odbyła  się  Powiatowa  Licealiada  w  siatkówce  plażowej  juniorek  i  juniorów.  Jak  co  roku  nasi  uczniowie  zaliczali  się  do  faworytów  turnieju.  W  kategorii  juniorek  Agnieszka  Krysiak  3e  oraz  Patrycja  Gnielczyk  2b  uplasowały  się  na  III  miejscu,   natomiast  wśród  juniorów  Artur  Ziaja  2b,  Szymon  Mazur  2b  i  Michał  Szołtysek  2c  zdobyli  I  miejsce  pokonując  w  finale  Zespół  Szkół  Technicznych  i  Ogólnokształcących  w  Tarnowskich  Górach.  Zwycięstwo  w  Powiatowej  Licealiadzie  dało  naszym  zawodnikom  awans  na  Finał  Wojewódzki,  który  odbył  się  12  czerwca  br.  w  Mysłowicach.  Artur  Ziaja  2b,  Szymon  Mazur  2b  oraz  Tomasz  Lebek  2d  pomimo  niesprzyjającej  pogody  wywalczyli  IX  miejsce  w  Finale  Wojewódzkiej  Licealiady  w  siatkówce  plażowej.