Mistrzostwa w Badmintonie

12 i 15 marca odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie. Wyrównane pojedynki wyłoniły najlepsze zawodniczki i zawodników. Z pośród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Barbara Kołtowska 1D, drugie miejsce Aneta Ogiolda 1C, trzecie miejsce Karina Paliga 3E. Męskie zawody wygrał Aleksander Sojecki, drugie miejsce Rafał Soczek i trzecie miejsce Krzysztof Żbik wszyscy to reprezentanci klasy 3E.

27 i 28 marca odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego szkół średnich w Badmintonie. Wyżej wymienione osoby godnie reprezentowały szkołę w zawodach. W Kategorii Juniorek bezkonkurencyjne okazały się nasze dziewczyny zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu, chłopcy w kategorii juniorów uplasowali się na trzeciej pozycji.

06 czerwca odbył się półfinał Mistrzostw Województwa Śląskiego, dziewczyny w składzie Barbara Kołtowska, Aneta Ogiolda i Patrycja Bednorz zajęły czwarte miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy udanych startów w przyszłym roku.