Bal pełen wrażeń…

11 stycznia 2018 roku był bardzo ważną datą dla uczniów klas trzecich I Liceum im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Po wielu latach nauki tegoroczni maturzyści doczekali się swojego balu studniówkowego, który był okazją do porzucenia na jedną noc myśli, że maj już blisko. Uczniowie wraz z Dyrekcją, wychowawcami oraz nauczycielami bawili się na sali w „Rezydencja Luxury Hotel” w Piekarach Śląskich.
Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Aleksandra Nycz, Wiktoria Ziaja i Piotr Sroka mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie swoje przemówienie wygłosiła i oficjalnie rozpoczęła studniówkę pani dyrektor Barbara Gierak-Pawlak. Podczas otwarcia mogliśmy usłyszeć również Aleksandrę Orłowską, która wykonała piosenki „Niech żyje bal” oraz „Miałam szczęścia łut”. W ramach podziękowań nauczyciele otrzymali skromne podarunki. Uczniowie także okazali wdzięczność rodzicom, którzy poświęcili swój czas, organizując nam wspaniały bal. Później, aby tradycji stało się zadość klasy trzecie zaprezentowały swoje polonezy, po czym wszyscy zasiedli do stołów. W końcu mogliśmy oddać się szalonej zabawie.
Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów zgromadzonych. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystów i fotografa. Atrakcją, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, była fotobudka, gdzie młodzież robiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Uczestnicy dobrze bawili się zarówno przy wolnej, jak i szybkiej muzyce. Nasi maturzyści wytrwale tańczyli do samego rana.
Zdjęcia ze studniówki znajdziecie tutaj.