Gra miejska „Mikołaj w opałach”

Energiczna ekipa z Sempy w składzie Nikola Aniśkiewicz, Angelika Wacławczyk oraz Damian Marciniak z klasy 2c  wzięła udział w grze  miejskiej „Mikołaj w opałach”. Jak zapewne wiecie, zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia wielkimi krokami. Elfy świętego Mikołaja ciężko pracowały cały rok żeby wyrobić się z przygotowywaniem prezentów dla dzieci.. Niestety transport z prezentami, lecący z Radzionkowa do Laponii zahaczył o krzyż radzionkowskiego kościoła i z wielkiego wora wypadło mu mnóstwo prezentów. Okazało się, że brakuje całej partii prezentów dla schroniska Azyl „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach. Prezenty rozsypały się po całym naszym mieście. Ekipy z tarnogórskich szkół pomogły je odnaleźć. Nasz drużyna zdobyła drugie miejsce dzielnie przemierzając nasze miasto, szukając prezentów i odpowiadając na pytania dotyczące Tarnowskich Gór.

Dzięki tej akcji zwierzaki dostały karmę dla psów i kotów oraz inne potrzebne akcesoria.