Szkoła częścią wspólnoty

We wtorek 24 października odbyła się konferencja podsumowująca projekt “Szkoła częścią wspólnoty”. W projekcie uczestniczyły dwie uczennice klasy IIIa Paulina Kuta i Wirginia Paszyna pod opieką Pani Dyrektor Barbary Gierak-Pawlak oraz Pani Małgorzaty Dworzyńskiej. Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać koncertu przygotowanego przez Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II st. im. F. Chopina w Krakowie. Najważniejszym punktem programu konferencji była prezentacja szkół, które zwyciężyły w konkursie dotacyjnym. Projekt naszej szkoły: “Złap mnie za rękę – pokażę Ci nasze miasto” znalazł się w publikacji wydanej przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie. Uroczystość odbyła się w pięknych okolicznościach na statku przy Bulwarach Czerwieńskich w Krakowie.

 • jpg 1
  Wielkość pliku: 364 KB
 • jpg 4
  Wielkość pliku: 406 KB
 • jpg 3
  Wielkość pliku: 263 KB
 • jpg 5
  Wielkość pliku: 413 KB
 • jpg 2
  Wielkość pliku: 361 KB