Sempa w finale wojewódzkim piłki siatkowej dziewcząt

Dzięki wygranej na poszczególnych szczeblach licealiady (zawody powiatowe i rejonowe) dotarliśmy do półfinałów wojewódzkich, które odbyły się 3 kwietnia br. w Bytomiu. Oprócz Naszej Drużyny do tego etapu awansowały dziewczyny z Rudy Śląskiej, Pyskowic i Bytomia.

W wyniku losowania wyłonione zostały 2 pary półfinałowe, my trafiliśmy na drużynę z Rudy Śląskiej… i wygraliśmy bez większych problemów 2:0. W finałowym meczu musieliśmy zmierzyć się z Pyskowicami… kolejna wygrana 2:0 i… kolejny historyczny dla naszej szkoły sukces – zagramy w finale wojewódzkim.

Na ten moment jedno jest pewnejuż jesteśmy jedną z czterech najlepszych drużyn na Śląsku, a oto skład, który od początku (mimo wielu przeciwności…) nie dał się pokonać na żadnym etapie:

Justyna Jończy, Natalia Kansy, Asia Szulc, Kasia Pudlik, Agnieszka Krysiak, Maja Gontarz, Paulina Chmielewska.