XXII Festiwal Teatrów w Języku Angielskim

Uwaga ! Konkurs z języka angielskiego !
Konkurs z języka angielskiego “Put your head in the clouds” –  na napisanie najciekawszego  i najlepszego scenariusza sztuki młodzieżowej został zainicjowany przez nauczycieli języka angielskiego w klasach na lekcjach. Do młodzieży zaawansowanej językowo należy dokończenie zadania w domu i złożenie gotowych scenariuszy na ręce nauczycieli prowadzących do 19 grudnia 2016

Przypominamy: pierwszym krokiem w konkursie jest przygotowanie atrakcyjnego scenariusza sztuki opartej na własnym pomyśle. Sztuka nie może być oparta na istniejącym już dziele literackim, jej długość nie może przekraczać 15 minut, a ilość osób występujących nie powinna wynosić więcej, niż 15.

Po Świętach nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a zwycięski scenariusz zostanie wysłany na kolejny etap  – czyli na XXIII Festiwal Teatrów w Języku Angielskim w Rybniku. Jeśli zostanie zaakceptowany, to będziemy mieć szansę wystąpić w wielkim finale Festiwalu 17 marca 2017, właśnie w Rybniku. Jeśli dobrze pamiętacie, to w ubiegłym roku nasza szkoła zajęła na owym Festiwalu zaszczytne III miejsce.

Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym konkursie. Wierzymy, że wśród uczniów naszej szkoły mamy wielkie talenty pisarskie.

Zapraszamy !