Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

We wtorek 11 października 2016 roku, odbyły się szkolne mistrzostwa chłopców i dziewcząt w tenisie stołowym. W rywalizacji udział wzięło 6 dziewcząt i 10 chłopców. Zawody rozegrano w systemie „Brazylijskim” do dwóch przegranych meczów

     Po emocjonujących i zaciekłych pojedynkach, w kategorii dziewcząt na podium znalazły się Sylwia Sołtysik z IIc ( I miejsce), Patrycja Gnielczyk z Ib ( II miejsce)  i Karolina Stachowicz z IIIa ( III miejsce).
     Ze względu na większą liczbę uczestników, walka wśród chłopców była jeszcze bardziej ekscytująca i zajadła. Byliśmy świadkami zaskakującego rozstrzygnięcia. Szczególną nieustępliwością wykazali się; Mateusz Matejczyk z IIBb ( I miejsce), Szymon Brylski z IIe ( II miejsce) i Dawid Wyszynski z Ie ( III miejsce).
     Wszyscy nasi medaliści będą dumnie reprezentować naszą szkołę w powiatowych mistrzostwach, które odbęda się dnia 18 października w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach.
     Jesteśmy pewni, że nasi reprezentanci wykażą się niesamowitą wolą walki i rozsławią imię naszej szkoły w tych mistrzostwach.
     Serdecznie życzymy im jak największych sukcesów w nadchodzących mistrzostwach i jesteśmy pewni, że uczniowie nas nie rozczarują. Nauczyciele wychowania fizycznego