„Są noce od innych łaskawsze”

„Są noce od innych łaskawsze” – tymi słowami Agnieszki Osieckiej uraczyła nas Pani Dyrektor, Barbara Gierak-Pawlak, rozpoczynając  bal studniówkowy Sempy.  Zdarzenie miało miejsce w Białym Domu w Paniówkach w czwartek, 7 stycznia 2016 roku.  Studniówka –  zgodnie z życzeniami Natalii Szymańskiej (3b) i Karola Wonsa (3c) okazała się cudnym balem, dobrą zabawą, radością i prawdziwym szałem. A wszystko to za przyczyną różnych osób i wielu atrakcji: Kinga Bednarek (3e) wraz  z Piotrem Skibą (3b) zaśpiewali piosenkę Franka Sinatry, uczniowie 3f zatańczyli walc wiedeński, a Dominika Watoła (3c) ze swoim  partnerem wystąpiła w rytmie rock and rolla. Poloneza natomiast tańczyli uczniowie wszystkich klas, prezentując własne wersje tańca. Na dobry początek uczestniczyliśmy także w pokazie sztucznych ogni, a potem wodzirej porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Kto chciał, mógł uwiecznić siebie i swoich przyjaciół na zdjęciu z dostępnej przez całą noc fotobudki.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy towarzyszyli nam w tym, ważnym dla nas momencie. Rodzicom za przygotowanie całej imprezy, a Wam, drodzy maturzyści życzymy powodzenia w maju!  Aby każda matura była zdana śpiewająco i abyśmy w lipcu, odbierając wyniki byli tak szczęśliwi jak podczas studniówki!

 

Źródło: http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/studniowka-2016-maturzystow-i-l-o-im-s-sempolowskiej-w,3624372,artgal,t,id,tm.html

Studio Foto-Video "Flesz"Mariusz Więcko

tel. 508 278 228
www.studioflesz.eu