Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

W poniedziałek 20 października 2015 roku, odbyły się szkolne mistrzostwa chłopców i dziewcząt w tenisie stołowym. W rywalizacji udział wzięło 7 dziewcząt i 21 chłopców. Zawody rozegrano w systemie „Brazylijskim” do dwóch przegranych meczów. 

     Po emocjonujących i zaciekłych pojedynkach, w kategorii dziewcząt na podium znalazły się Patrycja Mika z IIIb ( I miejsce), Sylwia Sołtysik z Ic ( II miejsce)  i Dominika Pyka z IIIb ( III miejsce). 
     Ze względu na większą liczbę uczestników, walka wśród chłopców była jeszcze bardziej ekscytująca i zajadła. Byliśmy świadkami zaskakującego rozstrzygnięcia. Szczególną nieustępliwością wykazali się; Mateusz Matejczyk z IIb ( I miejsce), Karol Wons z IIIc ( II miejsce) i Łukasz Cwieląg z IIIb ( III miejsce). 
     Wszyscy nasi medaliści będą dumnie reprezentować naszą szkołę w powiatowych mistrzostwach, które odbęda się dnia 27 października w Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach. Jesteśmy pewni, że nasi reprezentanci wykażą się niesamowitą wolą walki i rozsławią imię naszej szkoły w tych mistrzostwach. 
     Serdecznie życzymy im jak największych sukcesów w nadchodzących mistrzostwach i jesteśmy pewni, że uczniowie nas nie rozczarują.

 
 
 Nauczyciele wychowania fizycznego