Biegaczki z ” Sempy ” znów na podium!

Początek roku szkolnego 2015/2016 przynosi nam sporo radości związanych ze sportem szkolnym.  Po sukcesach w Biegu Sedlaczka oraz Szkolnej Lidze La, na szyi uczennic naszej szkoły zawisły kolejne medale – tym razem za sztafetowe biegi przełajowe.

     12.października.2015 roku w Parku Reptowskim  po "brąz " siegnęła drużyna dziewcząt w składzie: Dominika WATOŁA, Marta HYLA, Zuzanna LISIAK, Maria TOMALA,  Patrycja KULAWIK,  Agnieszka JĘDREK, Weronika SWOBODA i Aleksandra LISZKA.
     Zajęte miejsce, choć bardzo wysokie nie jest jednak najważniejsze.  Biegi odbyły się w koszmarnych warunkach,  przy temperaturze 0 stopni Celsjusza oraz wietrze zacinąjcym śniegiem i deszczem prosto w twarz. Wiele ekip zrezygnowało ze startu, a nasze dziewczyny nie dały za wygraną i w tych trudnych warunkach reprezentowały barwy naszej szkoły.
     Postawa drużyny powinna być stawiana za wzór i należy brać z dziewcząt przykład.
     Jak mówi stare powiedzenie "chcieć to móc "  - dedykujemy je wszystkim tym, których jesienna szaruga zniechęca do systematycznej aktywności fizycznej.

 
Nauczyciele wf