A może tak studia w Holandii?

Takie pytanie zadaje sobie pewnie niejeden maturzysta po spotkaniu z przedstawicielami wyższych uczelni w Holandii, jakie odbyło się w auli naszej szkoły w piątek, 25 września 2015 r.

25 września gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela wyższej uczelni w Holandii, który w formie ciekawej prezentacji zapoznał naszych maturzystów z ofertą NHTV University of Applied Sciences w Bredzie, Fontys University of Applied Sciences w Eindhoven i University w Tilburgu. Uczniowie kilku klas trzecich z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści wykładowcy uczelni w Bredzie, sympatycznego Holendra Fransa. Profesor Frans swoją barwną angielszczyzną porwał słuchaczy i na chwilę przeniósł w inny świat…Po zakończonej prezentacji profesor chętnie odpowiadał na zadawane przez uczniów pytania, dotyczące m.in. kierunków na wybranych uczelniach w Holandii, dofinansowania studiów, stypendiów, bazy ofert pracy.

Spotkanie dla maturzystów w auli szkoły przygotowała i o kontakt z przedstawicielem Unify w Polsce zadbała p. T. Wtorek.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na strony www.unify.pli www.studiawholandii.pl a zapytania można kierować pod adresem kate@unify.pl