Zakończenie roku

W dniu 26.06.2015r. tj. piątek odbyło się zakończenie roku szkolnego
Rozpoczęło się ono o godzinie 9:00 Mszą Świętą, która odprawiona została w Konwikcie. 
Akademię rozpoczęliśmy o godzinie 10:00  wakacyjną piosenką "W dzień gorącego lata", która wprowadziła nas w radosny, wakacyjny nastrój.

W przemówieniu Pani Dyrektor wybrzmiewała radość i duma z osiągnięć uczniów, gdyż aż 50 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, czyli średnia ich ocen wynosiła co najmniej 4,75. Najlepszym uczniem szkoły w tym roku szkolnym jest uczeń klasy Ie Krzysztof Sołtysik, którego średnia ocen  to aż 5,53.

Radością całej społeczności szkolnej jest wydana  niedawno książka o naszej szkole pt.:"Szkoła wielu zmian". Nasza szkoła to rzeczywiście PIERWSZE liceum w mieście, bo najstarsze wzmianki o szkole sięgają aż 1860 roku.Mamy więc 155 lat!

Wystąpienia Pani Dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców -Pani Alicji Dziuk były przeplatane kolejnymi piosenkami w wykonaniu klasy Ia i Ib, takimi jak "Idę na plażę", "Holiday" oraz "Bo jak nie lato, to co?".

W takim to radosnym nastroju rozpoczynamy tegoroczne wakacje!